• screen 1

  • screen 2

  • screen 3

  • screen 3

  • screen 3

  • screen 3

  • screen 3

Döviz Kuru

altın

Linkler

BOSCH ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ
SKIL EUROPE
DREMEL
ROTOZIP

Sezmen Bobinaj

17 Yılı Aşan Birikimimiz ve Tecrübemizle Emeğimiz Kaliteye, Kalitemiz Güveninize Dönüştü

Taşlamalar,  Matkaplar, Sıcak Hava Tabancaları, Tutkal Tabancaları, Testereler, Pnömatik Kırıcı ve Deliciler,  Zımparalar, Polisaj Motorları,  Akülü Vidalama Makineleri, Çim Biçme Makineleri, Kenar Biçme Makneleri, Yıkama Makineleri, DC Motor Sarım ve Bakım,  Dalgıç Pompa ve Bakım, Kademeli Türbün Tamir, Kaynak Makineleri.

BOSCH PROFESYONEL SERVİSİMİZDE TAKILAN TÜM YEDEK PARÇALAR ÜRETİM HATASINA KARŞI GARANTİ KAPSAMINDA TAKILMAKTADIR.

Akülü aletler
Daima formda: Bosch'un profesyonel akülü aletleri ideal ağırlık ve gücün bileşimidir.
Matkaplar & darbeli matkaplar
Bosch'un profesyonel darbesiz ve darbeli matkapları çok yönlü kullanımın yanında zorlu performans ve dayanım ömrü taleplerini karşılamak için tasarlanmış aletlerdir.
Vidalama makinesi & darbeli somun sıkma makinesi
Bosch kuru duvar inşaatındaki tüm uygulamalar için doğru darbeli somun sıkma ve vidalama makinesini sunar. Kullanışlı ve sağlam profesyonel elektrikli el aletleri, yenilikçi ve uygulama odaklı mükemmel bir teknoloji ile donatılmıştır.
Kırıcı & deliciler
Bir Bosch kırıcı delici ve kırıcı olağandışı uzun kullanım ömrü, üstün kalitesi ve etkileyici gücüyle tüm talepleri karşılar. Bosch kırıcı delici her durum ve her zorlukta malzemenin hakkını verir.
Elmas tekniği
Her türlü kalınlıktan geçmek için gerekli olan her şey, Bosch elektrikli el aletleri elmas tekniği ile elinizin altında. Islak veya kuru delme, beton taşlama veya beton, duvar ve taşta kanal veya derz açma, fark etmez.
Taşlama makineleri & metal işleme
Bosch elektrikli el aletleri metal işleme dalında maksimum performansı ifade ederler. Yüzey taşlaması veya çok farklı malzemelerin kesilmesi gibi en zorlu uygulamalarda bile.
Zımparalar & planyalar
Yüksek kazıma gücü veya ince zımparalama; büyük yüzeyler veya zor ulaşılan yerlerde - Bosch yüzey çalışmalarındaki her türlü zorluk için doğru aleti sunar.
Frezeleme
Bosch yenilikçi fikirleriyle frezelemeye yeni ölçekler koymuştur. Freze derinliğinin ayar düğmeleri vasıtasıyla hızla ve hassas biçimde ayarlanması ve kopyalama kovanlarının hassas biçimde merkezlenmesi her türlü kullanımda en yüksek hassasiyeti garanti eder.
Testereler
Her kesim için uygun testere: Hassas uzunlamasına veya gönyeli kesimler ya da dar kavisli veya güçlü enine kesimler. Bosch daima en iyi çözümü sunar.
Sabit cihazlar
Bosch gönye kesme makineleriyle düzgün panel, kalas ve tahtalar kesersiniz. Bosch'un sabit cihazları düz, eğimli veya açılı kesimlerde her türlü meydan okumaya karşı kesin çözümü sunar.
Ölçme tekniği
Bosch'un ölçüm aletleri büyük hassasiyet ve kolay kullanım sunar. Dijital ölçüm aletleri sağlamlıkları sayesinde şantiye işlerinde de en doğru sonuçları verirler. Hizalama, uzaklık, açı ve eğimlerin ölçülmesi veya farklı malzemelerin taranması olsun fark etmez.
Emme sistemleri, sıcak hava tabancası & tutkal tabancaları
Toz emme, yapıştırıcı bağlantılarının hızlandırılması, şekil verme, cilanın giderilmesi veya yapıştırma fark etmez. Bosch üstün iş sonuçları için daima optimum elektrikli el aletini sunar.